Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Przygotowanie do Bierzmowania w czasie epidemii

Drodzy Rodzice i Kandydaci do sakramentu bierzmowania!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, wszelkie dotychczasowe ustalenia zarówno co do przygotowania, jak i samego przyjęcia sakramentu bierzmowania uległy zmianom.

Według komunikatu Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Krakowskiej, udzielenie sakramentu bierzmowania „będzie możliwe po przywróceniu normalnego funkcjonowania szkół i parafii” (zob. https://diecezja.pl/aktualnosci/komunikat-w-sprawie-pierwszej-komunii-swietej-i-bierzmowanie/)

Dalsze przygotowanie do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej powinno w tym czasie odbywać się on-line. Bardzo prosimy zatem Kandydatów wraz z Rodzicami, o wypełnienie formularza pdf:

– „Przygotowanie-do-bierzmowania-formularz i odesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inną opcją przesłania danych kontaktowych dla duszpasterza jest wypełnienie stworzonej w tym celu ankiety. Oczywiście wszelkie dane osobowe podawane są jedynie w celu dopełnienia wszelakich formalności związanych z bierzmowaniem i nie zostaną one przekazane nigdzie indziej.

Link do ankiety:

Prosimy, aby wypełnić ankietę lub przesłać formularz do 11.05.2020r. Po tym terminie chcemy nawiązać internetowy kontakt z wszystkimi Kandydatami i Rodzicami, oraz wznowić proces przygotowania do bierzmowania w formie on-line.

Poniżej zamieszczamy linki do istotnych informacji z życia parafii. Jeśli ich nie widzisz kliknij [ TU ]

Ostatnie zdjęcia

Festyn - wiosna 2024

Festyn - wiosna 2024
9 czerwca 2024

Odpust Parafialny 2024

Odpust parafialny 2024
9 czerwca 2024

Boże Ciało 2024

Boże Ciało 2024
30 maja 2024

Koncert pieśni maryjnych 2024

Koncert pieśni maryjnych 2024
26 maja 2024

Bierzmowanie 2024

Bierzmowanie 2024
23 maja 2024


Będzie...

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa